Обратный звонок
Профессиональная консультация
Днепр, ул.152-й Дивизии, д. 3
пн-пт 9:00 - 18:00 сб. 10:00 - 16:00

Охоронні сигналізації Ajax | Інтернет-магазин Mister007

Бездротова охоронна система безпеки Аякс в Києві, Україні

Якщо Вам необхідна повноцінна система безпеки нового покоління, варто звернути увагу на пристрої (прилади) охоронної сигналізації Аякс. Така апаратура має центральну консоль і чутливий бездротової датчик, який стежить за вхідними дверима і усім, що відбувається у приміщенні. Це дозволяє запобігти займанню, перепаду напруги, затоплення і вторгнення у приміщення сторонніх осіб.

Для вмикання режиму охорони, відкриття воріт і вимикання світла використовується єдиний пульт. Спеціальна тривожна кнопка викликає патруль і відправляє повідомлення про небезпеку. Домашня або вулична сирена відлякує зловмисників і приверне увагу оточуючих. Розумна розетка за графіком захистить систему від перегорання, відкриє ворота, включить бойлер або запустить будь-яку іншу техніку. У магазині Містер 007 Ви можете купити бездротову сигналізацію для будинку Ajax Security Systems за доступними цінами з гарантією від виробника.

Охранка Аякс має численні розумні функції, серед яких:

  • перегляд відеозаписів з камери;
  • контроль побутових приладів;
  • вміння розрізняти помилкову тривогу і реальну небезпеку;
  • миттєва реакція на неполадки;
  • відправка повідомлень при проблемі.

Якщо інтернет відсутній, датчик автоматично включає мережу GSM, що дозволяє системі постійно перебувати на зв'язку. Завдяки ємкісному вбудованому акумулятору, пристрій може пропрацювати автономно протягом 15 годин навіть після вимкнення електроенергії. Наша компанія допоможе купити обладнання (апаратуру) для охоронної сигналізації для дому та підібрати найбільш відповідний варіант захисту приміщення.

Системи охорони Ajax для дому та квартири

Вартість охоронної системи сигналізації залежить від типу вибраного обладнання. Базовий комплект доповнюється датчиками диму, руху, протікання, а також розумними розетками, контролером для управління побутовими приладами. Ви можете купити охоронну сигналізацію Аякс в інтернет магазині Mister007. Ми гарантуємо високу якість і безперебійну довговічну роботу пристроїв.

Охоронні системи сигналізації Аякс Cістемс за цінами виробника встановлюються швидко і без проблем. Управління відбувається за допомогою невеликого брелка, що входить в комплект. Усі дані легко синхронізуються з мобільним додатком, який при підключенні до інтернету виступає віддаленим пультом управління. Ставте приміщення під охорону декількома дотиками, керуйте приладами і відстежуйте стан системи, перебуваючи далеко від дому.

В роботі автономної сигналізації використовуються сучасні технології:

  1. За рахунок Jeweller забезпечується стабільний зв'язок з датчиком на відстані до 2000 метрів, при цьому дані шифруються і захищаються.
  2. У пристрій вшита операційна система Hub OS Malevich, яка надійно захищена від впливу вірусів. Програми допомагають контролювати навантаження і відслідковувати будь-які зміни.
  3. У хмарному сховище Ajax Cloud зберігаються всі налаштування, внесені користувачем, і дані віддаленого доступу.

На нашому сайті вказана ціна на систему безпеки Ajax. Ви можете вибрати додаток для базового комплекту за допомогою всього декількох кліків. Монтувати водяні датчики з використанням інструментів немає необхідності, прилади розміщуються на підлозі. А завдяки компактним розмірам, покласти пристрій можна під пральну або посудомийну машину. Встановлені камери транслюють відео в реальному часі. У разі переїзду система без проблем демонтується і встановлюється в новій квартирі.

Обратный звонок
Профессиональная консультация
Днепр, ул.152-й Дивизии, д. 3
пн-пт 9:00 - 18:00 сб. 10:00 - 16:00